Podpora MSP na Slovensku Legislatíva Slovenskej republiky Čo je rizikový kapitál Slovník investora Novinky o financiách

Novinky o financiách

V tejto sekcii uverejňujeme prehľad slovenských internetových stránok, ktoré sa zaoberajú financiami, investovaním, technológiami, startupmi a poskytujú prehľad o vývoji ekonomickej situácie na slovenskom trhu.

 

 

www.zmps.sk ponúka pomoc najmä pre mladých podnikateľov do 40 rokov ako napríklad mentoring, networking, pomoc s financovaním a pod.

www.enoviny.sk poskytuje informácie zo širokého spektra oblastí, od daňových a účtovných informácií, cez legislatívne informácie, právo týkajúce sa nehnuteľností, informácie z oblasti práva a manažmentu po množstvo praktických informácií pre podnikanie. 

www.etrend.sk ponúka prierez informácií od ekonomických, finančných, informácií týkajúcich sa podnikania a informačných technológií. 

www.hnonline.sk sa okrem všeobecných informácií zo slovenského a svetového diania zameriava najmä na informácie zo sveta domácich i zahraničných financií a obchodu. 

www.investicne.sk poskytuje prehľad o nástrojoch finančného trhu, novinkách na finančnom trhu, aktuality zo sveta politického diania ale aj technológií a ďalších oblastí.  

www.investujeme.sk prináša aktuálne novinky o investíciách u nás doma a v zahraničí, o bankovom sektore, základných finančných informáciách týkajúcich sa penzií, bývania a poistenia. Tiež poskytuje informácie o finančnom poradenstve.

www.openiazoch.zoznam.sk ponúka okrem informácií zo sveta investovania aj ďalšie všeobecné informácie o bankách a bankových produktoch, úveroch a tiež informácie ohľadom miezd, dôchodkov a poistenia.  

Informácie zo slovenského start-upového diania nájdete na stránkach

www.thespot.sk

www.startupawards.sk

www.bratislava.startupweekend.org

www.connect-network.com

www.startupcamp.sk

www.startupers.sk

www.podnikatelskynapadroka.sk